Karrier
Műhely

Esztergályos - egyműszakos munkarend!

munkavégzés helye

Munkavégzés helye:

Budapest

munkaidő

Munkaidő:

6:00-14:30

Megbízható, stabil munkahely

Hosszú távú munkalehetőség

Azonnali munkakezdés

Milyen feladataid lesznek?

  • Alumínium és fém termékek megmunkálása megadott méretek vagy műszaki rajz alapjánl
  • CNC-Eszterga (MAZAK QT-15); Egyetemes Eszterga, Vésőgép, Marógép napi szintű használata
  • Szakmai segítségnyújtás a társosztályoknak a megmunkálási határidőkről és költségekről
  • Géppark és a műhely környezetének rendben tartása

Mik az elvárásaink?

  • Gépi forgácsoló, CNC gépi forgácsoló végzettség
  • Min. 3 év forgácsolási tapasztalati

Előnyök

Műszaki rajz olvasás

Számítógép alapfokú ismerete

Precíz, pontos, alapos munkavégzés

Mérési ismeretek

Megbízhatóság, önállóság

Mit kínálunk?

bérezés

Pozícióhoz illeszkedő, dinamikusan fejlődő bérezés, (rendszeres bérkorrekció)

cafetéria

Cafeteria
(SZÉP kártya)

bejárás támogatás

Bejárás támogatás

Túlóramentes, kiszámítható munkaidő, egyműszakos munkarend)

céges rendezványek

Gyakori csapatépítők, céges rendezvények, túrák

yesss!
Megtaláltál minket!

Már csak egy lépés.

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed.

Küldj fényképes önéletrajzot a hr@powerbelt.hu emailcímre!